naslovna | mapa weba | kontakt | english
Osijek, 20. kolovoza 2017.

abecedni pregled dobitnika

LEGENDA:

PčG - Počast Zlatnoga grba Osječko-baranjske županije
PčP - Počast Velikog pečata Osječko-baranjske županije
- Nagrada Osječko-baranjske županije
PLS - "Povelja lokalne samouprave" Osječko-baranjske županije
ZP - "Zelena povelja Osječko-baranjske županije"
PHu - "Povelja humanosti" Osječko-baranjske županije
PZh - "Povelja zahvalnosti Osječko-baranjske županije"
(godina u kojoj je priznanje dodijeljeno)

I. POJEDINCI


A
Maja Akšamović-Andrić, PHu 2012.
Franjo Andrašić, PHu 2003.
Maja Anić, NŽ 2011.
Andrej Antolić, PHu 2012.

B
Zlatko Babić, PHu 1998.
Vladimir Bader, NŽ za životno djelo 2005.
Gordana Badovinac-Golinac, PHu 2013.
Vlado Bajamić, PHu 2014.
Ivica Bajević, PHu 2013.
Eduard Bakarec, NŽ za životno djelo 2006.
Simo Bakić, PHu 1997.
Duško Balatinac, PHu 2006.
Boris Banović, PHu 2013.
Snježana Barabaš-Seršić, NŽ 2001.
Mara Bareza, PZh 1996.
Slavko Barić, PZh 1996.
Zvonko Bašić, PHu 2005.
Marijan Bat, PHu 2006.
Ivica Bekina, PHu 2014.
Miroslav Benčina, PHu 2013.
Igor Berecki, PHu 2010.
Zoran Bešlić, NŽ 1998.
Ivan Bičanić, PHu 2013.
Milan Bičanić, PHu 2007.
Josip Birovljević, PHu 2012.
Branislav Bogdanović, NŽ 2001.
Tibor Boni, NŽ 2017.
Modesto Josip Borak, PHu 2003.
Krešimir Ivan Borković, PHu 2006.
Dragan Božić, PHu 2014.
Stjepan Božić, PHu 1996.
Gojko Brković, PHu 2010.
Zdravko Brleković, PHu 2009.
Ivan Brodar, PHu 2016.
Josip Broz, PHu 2013.
Davor Brunčić, NŽ za životno djelo 2017.
Marko Bubalo, PZh 1997.
Ivica Buconjić, PLS 2005.
Slavko Bučanović, NŽ za životno djelo 2002.
Matko Bulka, NŽ 2005.
Zvonko Bušić, PZh 1996.

C

Zvjezdana Cah, PHu 2012.
Ivica Ciraki, PHu 2015.
Marijana Cmrečnjak, PHu 2010.
Zdenko Crnić, PHu 2007.
Sonja Cupec, NŽ za životno djelo 2006.
Josip Cvenić, NŽ 2004.
Nikola Cvitko, PHu 2004.

Č
Stjepan Čamagajevac, PZh 1996.
Slavko Čelig, PHu 2016.
Željko Čiki, NŽ za životno djelo 2009.
Štefica Čučak, PHu 2002., PHu 2012.
Miodrag Čučković, PHu 2015.
Tihomir Čuljak, NŽ 1996., NŽ 2001.

Ć
Mirko Ćurić, NŽ 2015.

D
Nevenka Damjanović, NŽ 2005.
Miroslav Delić, PHu 2008.
Marija Domazetović, PHu 2010.
Alen Drašković, PHu 2011.
Josip Drašković, PHu 2011.
Željko Drgalić, PHu 2012.
Ivan Drtik, PHu 2003.
Drago Dubravkić, PHu 2016.
Dražen Dumančić, PHu 2014.
Mile Dumančić, NŽ za životno djelo 2014.
Tomislav Dušanić, NŽ 2003.
Marko Duvnjak,PHu 2016.


Mato Džalto, PHu 1999.
Antun Džanko, PHu 2014.

Đ
Zvonko Đuričić, PHu 1996.
Zvonimir Đurić, NŽ za životno djelo 2006.
Drago Đurković, PHu 1997.
Pavao Đurković, PHu 2012.

F
Branko Fajfer, PHu 2010.
Nikola Faller, ZP 2012.
Terezija Farkaš, PHu 1997.
Zdenko Farkaš, ZP 1999.
Mirko Fekete, PHu 2012.
Branko Fešiš, PHu 2006.
Eva Filaković, PZh 1997.
Ivan Filisar, PHu 2012.
Zvonko Firic, PHu 2016.
Antun Florijančić, PHu 2011.
Željko Fodor, PHu 2014.
Francois Friederich, PLS 1996.
Nikola Fumić, PHu 2006.

G
Stjepan Gal, PHu 2005.
Josip Galinec, PHu 2006.
Željko Garmaz, PHu 2013.
Mirko Gašić, PHu 2009.
Miroslav Gerenčer, NŽ 1998.
Branimir Glavaš, PZh 1996.
Patrik Glavaš, PHu 2015.
Krešimir Glavina, NŽ 1998.
Rudika Gmajnić, NŽ 2008.
Josip Gracel, PHu 2004.
Nevenka Granić, PHu 2014.
Franjo Grebenar, PHu 2016.
Zvonimir Greganić, PHu 2013.
Ivan Grnja, NŽ za životno djelo 2015.
Radoslav Grubišić, PHu 2001., PHu 2016.
Matija Gubica, NŽ 2012.
Marijan Gubina, PHu 2013.
Dragica Gucunski, ZP 2003.
Ankica Gudelj, NŽ 2002.
Petar Gudelj, PHu 2004.
Pavo Gurdon, PHu 2011.
Draženka Gutzmirtl, NŽ za životno djelo 2016.

H
Danijel Holjevac, PHu 2015.
Tomo Horvat, NŽ za životno djelo 2001.
Vedran Horvat, PHu 2010.
Zlatko Horvat, PHu 2013.
Pal Horvath, PHu 2003.
Robert Hranić, PHu 2009.
Zdenko Husnjak, PHu 2011.

I
Ivan Ileš, PHu 2001.
Katica Ileš, NŽ za životno djelo 2000.
Filip Ištoković, PHu 2012.
Vera Iveković, PHu 2003.

J
Marin Janković, NŽ 2008.
Krešimir Janoši, NŽ za životno djelo 2012.
Amalija Janović, PHu 1997.
Ruža Janžek, PHu 1998.
Ivan Janjić, NŽ za životno djelo 2009.
Mile Jelić, PHu 2011.
Marko Jelkić, PHu 2012.
Stela Jokić, NŽ 2013.
Josip Jona, PHu 2013.
Danijela Jožef, PHu 1997.
Damir Junušić, PZh 1996.
Stipan Jurčević, PZh 1996.
Tihomir Jurčević, PHu 1998.
Vladimir Jurčević, PHu 1998.
Stjepan Juriša, PHu 2006.
Josip Jurišić, PHu 2000.
Juraj Jurković, NŽ za životno djelo 2012.

K
Milan Kamba, PHu 2006.
Karlo Karačić, PZh 1996.
Branko Karapandža, NŽ za životno djelo 2010.
Šandor Karas, PHu 2013.
Matej Kasač, NŽ za životno djelo 2011.
Ivan Katruša, PHu 2015.
Ante Kelava, NŽ 2004.
Ladislav Keler, NŽ za životno djelo 2014.
Dragutin Kerže, NŽ za životno djelo 2016.
Sonja Kešerac, NŽ 2011.
Davor Kezić, NŽ 1998., NŽ 2002.
Sonja Klingor, PHu 1996.
Risto Kocev, PHu 2001.
Marijan Kocijančić, ZP 1998.
Ivana Kolarić, ZP 1998.
Marina Kopri, NŽ 2006.
Stjepan Koričić, PHu 2009.
Ivica Korov, PHu 2008.
Marinko Kovač, PHu 2003.
Josip Kovačević, PHu 2009.
Damir Kovačić, NŽ za životno djelo 1998.
Željko Kovačić, PHu 2010.
Josip Kozina, PHu 2015.
Gordana Kralik, NŽ za životno djelo 2013.
Zlatko Kramarić, PZh 1996.
Stjepan Krčmar, ZP 2007.
Zvonko Kubica, PHu 2013.
Vinko Kubinčan, PHu 2016.
Ante Kuić, PZh 1997.
Nebojša Kurilj, PHu 2011.
Domagoj Kusalić, NŽ 2008.
Marko Kvesić, PZh 1996.

L
Ladislav Lamza, PHu 2014.
Zvonimir Lauc, PLS 2008.
Zdenka Lechner, NŽ za životno djelo 2005.
Ivan Lehman, NŽ za životno djelo 1998.
Đorđe Lekić, PHu 2012.
Juraj Lešković, PHu 2011.
Milena Lončar, PHu 2008.
Srećko Lovrinčević, PZh 1996.
Silvija Lučevnjak, NŽ 2002., NŽ 2014.
Josip Lukačević, PHu 2013.
Bernard M. Luketich, PčG 2003.


M
Zvonimir Majhen, PHu 2006.
Stjepan Malečić, PHu 2012.
Zlatko Mandić, PHu 1999.
Marko Marić, PHu 2013.
Milan Marić, PHu 2013.
Stanislav Marijanović, NŽ za životno djelo 2006.
Anto Marković, PHu 2010.
Mate Marov, PHu 2011.
Vladimir Martinčević, PHu 2005.
Jure Maslić, PZh 1997.
Dejan Maškov, PHu 2011.
Tomislav Mate, PHu 2016.
Ive Mažuran, NŽ za životno djelo 2000.
Bogdan Mesinger, NŽ za životno djelo 2007.
Anđelka Metzing, PHu 1998.
Milić Mihajlović, PHu 1996.
Branko Mihaljević, NŽ za životno djelo 1999.
Melita Mihaljević, ZP 2000.
Petar Mihaljević, PHu 2000.
Marija Mihelić, PHu 2015.
Stanko Mihić, PHu 2002.
Martina Mijaković, NŽ 2003.
Damir Mijatović, PHu 2011.
Dario Mijatović, PHu 2011.
Kristian Mijoč, PHu 2012.
Mijo Mikičić, PHu 2016.
Bela Mikola, PHu 2002.
Jozsef Mikuska, ZP 1996.
Ivan Milanović, PZh 1997.
Boro Milojković, PHu 2013.
Boris Milošević, NŽ 2012.
Matija Mitrić, PHu 2008.
Vesna Mores, NŽ za životno djelo 2002.
Stjepan Mravlinčić, PHu 2016.
Branka Mravunac, PHu 1997.
Alojz Muha, NŽ za životno djelo 2007.
Nevenka Munitić, NŽ za životno djelo 2003.
Mario Mušanić, NŽ 2003.
Ana Mutnjaković, PHu 2012.
Stjepan Mužar, PHu 2015.

N
Stjepan Nađ, PHu 2014.
Antun Nađsombat, NŽ za životno djelo 2004.
Zvonko Nagy, PHu 2015.
Jasminka Najcer Sabljak, NŽ 2014.
Milorad Nikčević, NŽ za životno djelo 2012.
Antun Nikolić, NŽ za životno djelo 2010.
Jadranka Nikolov, PLS 2006.

NJ
Julije Njikoš, NŽ za životno djelo 2003.

O
Rudolf Odstrčil, PHu 2016.
Dragutin Ogrizek, NŽ za životno djelo 2007.
Stjepan Orešković, PHu 2011.
Vladimir Orlovac, PHu 2003.

P
Josip Palić, PHu 2001.
Zvonimir Papo, PHu 2003.
Mato Partić, PHu 2004.
Stjepan Pasarić, PZh 1997.
Željko Paurić, PHu 1997.
Slavko Pavin, PHu 2010.
Nikola Pavlović, PHu 2011.
Zdravko Pavlović, ZP 2013.
Branko Pavoković, PHu 2012.
Vladimir Pavošević, PHu 2016.
Marinko Perica, PHu 2008.
Silvija Perković, PHu 2002.
Srečko Perković, NŽ 2009.
Siniša Peternek, PHu 2014.
Antun Petričević, NŽ za životno djelo 2014.
Juraj Petrijevčanin, PHu 2014.
Stanko Petrović, NŽ za životno djelo 2008.
Dragutin Pilicar, PHu 2005.
Marko Pinjuh, NŽ 2015.
Ivan Plačko, NŽ 2001.
Tomislav Plavčić, PHu 2003.
Zvonko Podviz, PHu 2016.
Slaven Poštić, PHu 2011.
Matea Pranješ, PHu 2012.
Emil Pravdić, NŽ za životno djelo 2017.
Nada Prlić, NŽ za životno djelo 2013.
Zoran Prodanović, NŽ 2002.

R
Goran Radaković, PHu 2013.
Zdenka Radman, NŽ za životno djelo 2001.
Mirna Rajle Brođanac, NŽ 2004.
Goran Rem, NŽ 2011.
Ivo Resler, PHu 2005.
Stjepan Resler, PHu 2005.
Zdenka Rigo, PHu 2012.
Mario Romulić, ZP 2004.
Željko Ronta, PZh 1996.
Marija Rumbočić-Pezelj, PHu 2012.

S
Maja Sajler Garmaz, PHu 2013.
Janoš Salai, PHu 2009.
Danijel Samardžić, NŽ 2003.
Eugenija Sastić, PHu 2008.
Antun Sauer, PHu 2002.
Josip Sauer, PHu 2013.
Robert Seligman, NŽ 2006.
Antika Senaši, PHu 2009.
Željko Sinković, PHu 2011.
Marica Sklizović, ZP 2007.
Antun Skrok, PHu 1996.
Krunoslav Slabinac, NŽ za životno djelo 2015.
Jozo Slivka, PHu 2005.
Stjepan Sokol, NŽ za životno djelo 2014.
Danko Sokolić, NŽ 2013.
Marin Srakić, PčP 2008.
Dragutin Srđenović, PHu 2013.
Stjepan Sršan, NŽ 1996.
Pavica Stanković, PHu 2013.
Željko Stiblo, PHu 2006.
Dragutin Stivaničević, NŽ za životno djelo 2008.
Ivan Stoić, PHu 2008.
Tomislav Sudar, PHu 2012.
Silvano Sušilović, ZP 2010.
Miro Suver, NŽ 2011.
Zvjezdana Svoboda, NŽ 2005.
Vera Svoboda-Njikoš, NŽ za životno djelo 2009.


Š
Boris Šafran, PHu 2014.
David Šain, NŽ 2010.,  NŽ 2013.
Ena Šarac, PHu 2013.
Ivan Šarčević, NŽ 1999.
Ivica Šebeščen, PHu 2012.
Vladimir Šeks, PZh 1996.
Miroslav Šerbedžić, PHu 2003.
Marija Šešo, PHu 1997.
Antun Šikić, NŽ 2009.
Donna Šimatić, PHu 2012.
Zvonimir Šimenić, PHu 2008.
Josip Šimić, NŽ 2007., PLS 2008.
Vladimir Šimić, PZh 1997.
Tomislav Šimić-Jelić, PHu 2013.
Ivica Škarić, PHu 2016.
Miroslav Škoro, PHu 2010.
Željko Šmit, PHu 2016.
Slavko Šplajt, PHu 2012.
Dragutin Štefančić, PHu 1998.
Ivica Štorat, PHu 2010.
Tihomir Štrekelj, PHu 2010.
Božica Štumfol, PHu 1998.
Davorka Šuvak, PHu 1999.

T

Aco Tadić, PHu 2011.
Zdravko Tadić, ZP 1998.
Josip Talapko, PHu 2003.
Ilija Tica, PHu 2005.
Stjepan Tomaš, NŽ 2005., NŽ za životno djelo 2012.
Željko Tomičić, PHu 2014.
Damir Tomić, NŽ 2004.
Jadranka Tomin, PHu 1998.
Duško Topić, NŽ za životno djelo 2017.
Marin Topić, NŽ 2010.
Antun Toth, PHu 2007.
Bogdan Trišić, PHu 2013.
Jerko Troskot, PHu 2015.
Antun Tucak, NŽ za životno djelo 2005.
Branko Tukara, PHu 2015.

U
Zlatko Uvanović, PHu 2009.
Učenici i razrednica 6.e razreda OŠ kralja Tomislava, Našice, šk. god. 2009./2010., PH 2010.

V
Mirko Vacka, PHu 2005.
Darko Varga, ZP 1996.
Andrija Vekić, NŽ za životno djelo 2003.
Đuro Vezmarović, PHu 2010.
Branislav Vidaković, PHu 2012.
Franjo Vidaković, NŽ za životno djelo 2008.
Stjepan Vidić, NŽ 2005.
Drago Vila, PHu 2001.
Goran Vinić, PHu 2016.
Josip Vinkešević, NŽ za životno djelo 2013.
Jakša Vitovski, PHu 2011.
Teodor Vorih, PHu 2007.
Mato Vrbešić, PHu 2005.
Marko Vrček, PHu 2004.
Branimir Vrečko, PHu 2013.
Ivana Vrućina, PHu 2013.
Stjepan Vujnovac, PHu 2015.
Tomislav Vukić, PHu 2007.
Kata Vukovski, PHu 1999.
Stjepan Vukovski, PHu 1999.

Z
Stjepan Zagorac, PZh 1997.
Mate Zorić, PZh 1996.

Ž
Damir Živković, PHu 1996.


II. ORGANIZACIJE


Gradovi i općine

Grad Valpovo, PLS 1998.
Općina Antunovac, PLS 2003., PLS 2012.
Općina Bilje, PLS 1999.
Općina Bizovac, PLS 2016.
Općina Čeminac, PLS 2000.
Općina Erdut. PLS 2011.
Općina Feričanci, PLS 2001.
Općina Kneževi Vinogradi, PLS 2014.
Općina Koška, PLS 1996., PLS 2005.
Općina Petrijevci, PLS 2000.
Općina Semeljci, PLS 1997.

Gospodarstvo

Alastor d.o.o. Osijek, NŽ 2001.
Baranjski voćnjaci, d.o.o., Kneževi Vinogradi, NŽ 2014.
Belišće d.d. Belišće, PZh 1996.
Bor-plastika d.o.o., Kneževi Vinogradi, ZP 2017.
Cetera d.d. Đakovo, PZh 1996.
Cetratour d.o.o., Osijek, NŽ 2015.
Drava tvornica žigica Osijek, PZh 1997.
Dvorac KJP Valpovo, PZh 1996.
Energa d.o.o. Đakovo, PZh 1996.
GELI drvna industrija Đakovo, PZh 1996.
Gradnja d.d. (d.o.o.) Osijek, PZ 1996., NŽ 1996., NŽ 2012.
Gradski prijevoz putnika JP Osijek, PZh 1997.
Harburg-Freudenberger Belišće d.o.o., NŽ 2012.
HEP Distribucijsko područje Elektroslavonija Osijek, PZh 1996.
HEP Prijenosno područje Osijek, PZh 1996.
HEP Termoelektrana-Toplana Osijek Osijek, PZh 1996.
Hrvatske željeznice Organizacijske jedinice Osijek, PZh 1996.
INA Trgovina Poslovna jedinica Osijek, PZh 1996.
Kanaan d.o.o. Radikovci, NŽ 2006.
Kandit d.o.o., Osijek, NŽ 2015.
Kombel d.o.o. za komunalne djelatnosti Belišće, ZP 1997.
Limex d.o.o. Donji Miholjac, PZh 1996.
LIO d.d. Osijek, PZh 1996.
Metalska industrija MIO Osijek, PZh 1996.
Meteor d.d. Đakovo, PZh 1996.
Misna vina d.o.o., Trnava, NŽ 2015.
Našicecement d.d. Našice, NŽ 1998.
OLT d.d. Osijek, PZh 1996.
Opeka d.d. Osijek, PZh 1996.
OPG Gorana Guska na "Orlovom putu", ZP 2012.
OPG Jančo Goran, Punitovci, NŽ 2016.
OPG Lacković Srđan, Bilje za Seoski turizam Lacković, NŽ 2016.
OPG Piljić Nada za seljačko domaćinstvo "Ivica i Marica", Karanac, NŽ 2015.
Osijek-Koteks d.d., Osijek, NŽ 2009.
OTOS d.o.o. Osijek, NŽ 2002.
Panonija d.d. Osijek, PZh 1996.
Panturist d.d. Osijek, NŽ 1998.
PIK Đakovo, PZh 1996.
PPK Valpovo Valpovo, PZh 1996.
Prehrana d.o.o. Osijek, PZh 1996.
Ravlić u.t.d., Osijek, vl. Zlatko Ravlić, NŽ 2012.
Ricardo d.o.o., Osijek, NŽ 2010.
Romos-commerce d.o.o., Osijek za Hotel Waldinger, NŽ 2016.
Saponia d.d. Osijek, PZh 1996., NŽ 2013.
Sloboda tvornica keksa i kruha Osijek, PZh 1996.
Strizivojna hrast d.o.o., Strizivojna, NŽ 2017.
Telekomunikacijski centar HPT Osijek, PZh 1996.
Torpedo-Đakovo d.o.o. Đakovo, PZh 1996.
Tvornica mlijeka u prahu IPK Osijek, PZh 1996.
Tvornica ulja Čepin d.d., NŽ 2016.
Ukop JPP Osijek, PZh 1996.
Unikom JP (d.o.o.) Osijek, ZP 1996., ZP 2011.
Univerzal d.o.o., Đakovo, ZP 2017.
Veterinarska stanica Osijek, PZh 1996.
Vodogradnja d.o.o. Osijek, PZh 1996.
Vodovod-Osijek JP Osijek, PZh 1996., ZP 1997.
Werkos d.o.o. Osijek, ZP 2001.
Žitar d.d. Donji Miholjac, PZh 1996.


Prosvjeta i znanost


Dječji vrtić "Mak" Centra za predškolski odgoj Osijek, ZP 1997.
Dječji vrtić Maza Valpovo, ZP 2015.

Centar za odgoj i obrazovanje Osijek, PZh 1997.
OŠ Antuna Mihanovića Osijek, PZh 1997., ZP 1998., NŽ 2002.
OŠ "Antunovac" Antunovac, privremeno smještena u Ivanovcu, PZh 1997.
OŠ "August Harambašić" Donji Miholjac, ZP 1999.
OŠ "August Šenoa" Osijek, PZh 1997., ZP 2006.
OŠ Bilje, Bilje, ZP 2002.
OŠ "Dobriša Cesarić" Osijek, PZh 1997., NŽ 1999.
OŠ Ernestinovo, Ernestinovo, ZP 2008.
OŠ Frana Krste Frankopana Osijek, PZh 1997., ZP 2001.
OŠ Franje Krežme Osijek, PZh 1997.
OŠ "Grigor Vitez" Osijek, PZh 1997.
OŠ "Ivana Brlić Mažuranić", Strizivojna, NŽ 2015.
OŠ Ivana Filipovića Osijek, PZh 1997., ZP 2017.
OŠ Ivana Kukuljevića Belišće, PZh 1997.
OŠ Jagode Truhelke Osijek, PZh 1997.
OŠ Josipa Kozarca Semeljci, PZh 1997.
OŠ Josipovac, PZh 1997., ZP 2013.
OŠ Laslovo, Laslovo, ZP 2001.
OŠ Ljudevita Gaja Osijek, PZh 1997.
OŠ Mate Lovraka Vladislavci, PZh 1997.
OŠ "Matija Gubec" Magadenovac, ZP 2000.
OŠ Matije Petra Katančića Valpovo, PZh 1997., ZP 2016.
OŠ Milka Cepelića Vuka, PZh 1997.
OŠ Miroslava Krleže Čepin, PZh 1997.
OŠ "Mladost" Osijek, PZh 1997.
OŠ Petrijevci, PZh 1997.
OŠ Popovac, Popovac, ZP 2008.
OŠ "Retfala" Osijek, PZh 1997.
OŠ Svete Ane Osijek, PZh 1997.
OŠ "Šećerana" Šećerana, privremeno smještena u Mohácsu, PZh 1997.
OŠ "Tin Ujević" Osijek, PZh 1997.
OŠ "Vijenac" Osijek, PZh 1997.
OŠ Višnjevac, PZh 1997.
OŠ Vladimira Becića Osijek, PZh 1997.
OŠ "Vladimir Nazor" Čepin, PZh 1997.
Prva privatna osnovna škola "Juraj Dobrila" Pula, PZh 1999.

I. gimnazija Osijek, PZh 1997.
II. gimnazija Osijek, PZh 1997.
III. gimnazija Osijek, PZh 1997.
Ekonomska škola Osijek, PZh 1997.
Elektrotehnička i prometna škola Osijek, PZh 1997., NŽ 2004.
Glazbena škola Franje Kuhača Osijek, NŽ 1996.
Graditeljsko-geodetska škola Osijek, PZh 1997.
Medicinska škola Osijek, PZh 1997., NŽ 2001.
Obrtnička škola (Srednja strukovna škola) Antuna Horvata Đakovo, ZP 2008., NŽ 2016.
Obrtnička škola Osijek, PZh 1997.
Poljoprivredna i veterinarska škola Osijek, PZh 1997., ZP 2015.
Radionica Strojarske tehničke škole Osijek, PZh 1997.
Srednja škola Beli Manastir, privremeno smještena u Osijeku i Mohácsu, PZh 1997.
Strojarska tehnička škola Osijek, PZh 1997., NŽ 2011.
Škola za osposobljavanje i obrazovanje "Vinko Bek" Osijek, PZh 1997.
Tehnološka škola (Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija) Ruđera Boškovića Osijek, PZh 1997., ZP 2015.
Tekstilna škola Osijek, PZh 1997.
Trgovačka škola Osijek, PZh 1997.
Ugostiteljsko-turistička škola Osijek, PZh 1997., NŽ 1998.
Učenički dom Hrvatskoga radiše Osijek, PZh 1997.
Srednjoškolski đački dom Osijek, PZh 1997.

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, PZh 1999.
Ekonomski fakultet u Osijeku, NŽ 2002.
Pravni fakultet Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku, PLS 1999.
Studentski centar u Osijeku, PZh 1996.

Zdravstvo i socijalna skrb

Dom zdravlja Đakovo, PZh 1996.
Dom zdravlja Osijek, PZh 1996.
Dom zdravlja Valpovo, PZh 1996.
Hitna medicinska pomoć Osječko-baranjske županije, PZh 1996., ZP 2008.
Klinička bolnica Osijek, PZh 1996.
Zavod za javno zdravstvo Osijek, PZh 1996.

Centar za društvenu brigu o starijim osobama "Đakovo" Đakovo, PZh 1999.
Centar za odgoj Osijek, PZh 1999.
Centar za socijalnu skrb Beli Manastir, PZh 1999.
Centar za socijalnu skrb Donji Miholjac, PZh 1999.
Centar za socijalnu skrb Đakovo, PZh 1999.
Centar za socijalnu skrb Osijek, PZh 1999.
Centar za socijalnu skrb Valpovo, PZh 1999.
Dom umirovljenika Osijek, PZh 1999.
Zavod za socijalno-zdravstvenu zaštitu Osijek, PZh 1999.

"Caritas" Osijek, PZh 1996.
Gradsko društvo Crvenog križa Osijek, PZh 1996.
Izbjeglički centar "Gašinci", PZh 1999.
Katolička udruga "Veronikin rubac", Osijek, NŽ 2010.
"Naselje prijateljstva" Čepin, PZh 1999.
Regionalni ured za prognanike i izbjeglice Osijek, PZh 1999.
Udruga djece i mladih s poteškoćama u razvoju "Zvono", Belišće, ZP 2011.

Kultura

Dječje kazalište u Osijeku, PZh 1997.
Galerija likovnih umjetnosti Osijek, PZh 1997.
Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek, PZh 1997.
Hrvatsko narodno kazalište u Osijeku, PZh 1997., NŽ 1996., NŽ 2013.
Muzej Slavonije Osijek, PZh 1997.
Povijesni arhiv u Osijeku, PZh 1997.
Regionalni zavod za zaštitu spomenika kulture u Osijeku, PZh 1997.

Hrvatsko kulturno-umjetničko društvo "Osijek 1862", NŽ 1999.
Hrvatsko kulturno-umjetničko društvo "Valpovo 1905", Valpovo, NŽ 2005.
Hrvatsko pjevačko društvo "Lipa" Osijek, NŽ 2000.
Hrvatski tamburaški savez u Osijeku, NŽ 2007.
Ogranak Matice hrvatske Osijek, NŽ 2016.
Slovačka kulturno - umjetnička udruga "Franjo Strapač" Markovac Našički, NŽ 2003.

Informiranje

Hrvatski radio Radio postaja Osijek, PZh 1996.
HTV Studio Osijek, PZh 1996.
Medijski centar "Glas Slavonije" Osijek, PZh 1996.

Šport

Atletski klub Slavonija-Žito, Osijek, NŽ 2017.
Gimnastičko društvo Osijek-Žito, NŽ 2016.
Judo klub "Mladost" Osijek, NŽ 2015.
Kuglački klub "Kandit-Premijer" Osijek, NŽ 2003.
Olimpijada starih športova Brođanci, NŽ 1998.
Planinarsko društvo "Krndija" Našice, ZP 1998.
Športski ribolovni klub "Jug 2", Osijek, ZP 2002.
Športsko udičarsko društvo "Šaran" Našice, ZP 2005.
Teniski klub Osijek, NŽ 2014.
Udruga športskih ribolovaca "Podravac" Bistrinci, ZP 2014.
Veslački klub "Iktus" Osijek, NŽ 1996., NŽ 2007.

Tehnička kultura

Aeroklub "Osijek", Osijek, NŽ 2006.
Društvo inovatora "Osijek" Osijek, NŽ 2000.
Fotoklub Osijek, NŽ 2012.
Video klub "Mursa" Osijek, NŽ 2000.
Zajednica tehničke kulture Osječko-baranjske županije, NŽ 2007.


Obrana i zaštita

Zapovjedništvo 1. Operativne zone Osijek, PZh 1996.
Zapovjedništvo obrane grada Osijeka, PZh 1996.
3. gardijska brigada "Kune", PZh 1996.
101. brigada Hrvatske vojske, PZh 1996.
106. brigada Hrvatske vojske, PZh 1996.
107. brigada Hrvatske vojske "R" Valpovo, PZh 1996.
122. brigada Hrvatske vojske "D" Đakovo, PZh 1996.
130. brigada Hrvatske vojske, PZh 1996.
132. brigada Hrvatske vojske "D" Našice-Orahovica-Valpovo, PZh 1996.
135. brigada Hrvatske vojske, PZh 1996.
160. brigada Hrvatske vojske, PZh 1996.
Odred riječne ratne flotile "Drava" Osijek, PZh 1996.
Policijska uprava osječko-baranjska, PZh 1996.
Specijalna jedinica policije PU osječko-baranjske, PZh 1996.
IV. policijska postaja Beli Manastir PU osječko-baranjske, PZh 1996.
X. Policijska postaja Bilje Policijske uprave Osječko-baranjske, ZP 1999.
Postaja granične policije Beli Manastir PU osječko-baranjske, PZh 1996.
Centar za obavješćivanje Osijek, PZh 1996.
Vatrogasni centar Osijek, PZh 1996.
Stožer civilne zaštite MO "Knez Branimir" Osijek, PZh 1996.
Stožer civilne zaštite MO "Donji grad" Osijek, PZh 1996.
Stožer civilne zaštite MO "30. svibanj - Jug II" Osijek, PZh 1996.
Stožer civilne zaštite MO "Nova Retfala" Osijek, PZh 1996.
Stožer civilne zaštite MO "Retfala" Osijek, PZh 1996.
Stožer civilne zaštite MO "Ivan Filipović" Osijek, PZh 1996.
Stožer civilne zaštite MO "Ivan Meštrović" Osijek, PZh 1996.
Stožer civilne zaštite MO "Sjenjak" Osijek, PZh 1996.
Stožer civilne zaštite MO "Osijek - Lijeva obala", PZh 1996.
Stožer civilne zaštite MO Josipovac, PZh 1996.
Stožer civilne zaštite MO Ernestinovo, PZh 1996.
Stožer civilne zaštite MO Ivanovac, PZh 1996.

Ostali

Gljivarsko društvo "Našice", Našice, ZP 2007
Hrvatski institut za lokalnu samoupravu, Osijek, PLS 2002.
Izviđački klub "Javor" Osijek, ZP 2007.
Nositelji Projekta "Demokratizacija u istočnoj Slavoniji", PLS 2000.
Odred izviđača "Iovallios" Valpovo, ZP 1997.
Odred izviđača "Quercus" Osijek, PZh 1997.
Pčelarska udruga "Pčela" Našice, ZP 2010.
Regionalni forum udruga Slavonije, Osijek, PLS 2007.
Udruga "Dani slavonske šume", Našice, ZP 2011.
Udruga izviđača "Slavonski hrast", Osijek, ZP 2017.
Udruga obitelji nestalih i nasilno odvedenih branitelja Domovinskog rata Osijek, PZh 1999.
Udruga za organsko-biološku proizvodnju "BIOPA" Osijek, ZP 2005.
Udruga za rad s mladima "Breza", Osijek, NŽ 2012., ZP 2016.
Udruga za zaštitu prirode i okoliša Zeleni Osijek, ZP 2010.
Udruženje stanara grada Osijeka, ZP 2009.
Zajednica prognanika Osječko-baranjske županije, PZh 1999.


kontakt | mapa weba | english | naslovna | impressum